Araç Sigortası

5 Dakikadan Kısa Sürede Teklif Al

Teklifinizi oluştururken;

 • %20’ye varan belirli sürücü indiriminden,
 • %25’e varan meslek grubu indirimlerinden,
 • %67’ye varan hasarsızlık indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kapsam

Online Sigortan poliçe kapsamı

Size Özel İndirim

İndirimlere göz atarak araç sigortasından nasıl tasarruf edebileceğinizi öğrenin.

Talepte Bulunmak İster Misiniz?

Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Online Başvuru

  Trafik Sigortası

  Trafik Sigortası

  Zorunlu trafik sigortasında her araç için teminatlar aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişir. Zorunlu trafik sigortasında verilen teminatlar aşağıdaki gibidir; 

  • Kişi başına vefat ve tedavi: Bir hasar durumunda her bir üçüncü kişi için ödenecek olan vefat ve tedavi masraflarını poliçede yazan limitlerle karşılar.
   
  • Kaza başına vefat ve tedavi: Bir hasar durumunda tüm üçüncü kişilerin vefat ve tedavi masraflarının toplamını poliçede yazan limitlerle karşılar.

  • Araç ve kaza başına maddi hasar: Bir hasar durumunda karşı tarafa verilen maddi zararları poliçede yazan limitlerle karşılar.

  Detaylı Bilgi İçin:

  Olası bir trafik kazası hâlinde, aracınızın diğer araçlara ve üçüncü kişilere zarar vermesi durumunda zorunlu trafik sigortası devreye girer. Oluşan zorunlu masraflar ise sizin adınıza sigortanız tarafından karşılanır.

  Online Sigortan Zorunlu Trafik Sigortası’na sahip olduğunuzda mini onarım hizmeti, yol yardım hizmeti, ferdi kaza hizmeti gibi güvence ve kolaylıklara da ek teminatlarla sahip olabilirsiniz. Aracınızla yaşayacağınız trafik kazaları sonucunda vefat ya da sürekli sakatlık durumu oluşursa doğabilecek masrafları sigortanız aracılığıyla karşılayabilirsiniz.
  Motorlu aracın işletilmesi sırasında, üçüncü şahısların ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, Trafik kanununa göre kaza tarihindeki zorunlu sigorta limitleri dahilinde, sigortalıya düşen hukuki sorumluluğu kapsar.
  Trafik sigortası yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır. Kısa süreli sigorta şartlarını taşıması hali dışında poliçeler yıllık olarak düzenlenir. Her yıl yenilenmesi gerekmektedir.
  Ana Teminatlar:

  -Maddi Zararlar Teminatı
  -Sağlık Giderleri Teminatı
  -Sürekli Sakatlık Teminatı
  -Ölüm Teminatı

  Risk Grubuna, Kullanım Tarzına bağlı olarak Seçilebilir Ek Teminatlar:

  -Yol Yardım Hizmeti
  -Mini Onarım Hizmeti
  -Üçüncü Şahıslara Karşı Mali -Sorumluluk
  -Ferdi Kaza
  Trafik Sigortası teklifi almak için tıklayınız.
  Araç sahibi değiştiğinde, mevcut poliçe yeni araç sahibine devir edilemez. Poliçenin iptali ve varsa gün esaslı prim iadesinin alınabilmesi için acentenize satış sözleşmeniz ile birlikte bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Aracı yeni satın alan kişinin kendi adına trafik sigorta poliçesi yaptırması zorunludur.

  Başka bir sorunuz mu var?

  Aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, hızlı teklif alabilirsiniz.

  Ofis Adresimiz:

  Beştepe Mah. Nergiz Sok. No: 7A/9 Yenimahalle, Ankara

  Telefon Numaramız:

  0530 940 85 41

  E-posta Adresimiz:

  emrah@onlinesigortan.com